خبرگذاری استرس 207

افزایش فالوور اینستاگرام با 37 روش اقتصادی و آسان!

دسته‌بندی نشده

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.
 این پیج ها برای رشد کسب و کار خود و افزایش فروش خود در اینستاگرام به دنبال راه های زیادی برای جذب مخاطب و در نتیجه افزایش فالوور هستند، اگر شما هم جزئی از این دسته هستید، این مقاله برای شما نوشته شده است!
اگر فعالیت بسیار خوبی در اینستاگرام نداشته باشید ممکن است تا چند سال نتوانید تعداد فالوور های خود را افزایش دهید. افزایش فالوور به مقدار فعالیت شما بستگی دارد پس هرچه فعالیت‌های شما پیوسته و  حرفه ای باشد، می‌توانید فالوور های بیشتری جذب کنید.
در این مقاله ۳۷ روش آسان و اقتصادی برای افزایش فالوور اینستاگرام را بررسی می کنیم تا با انجام دادن آن‌ها بتوانید در کمترین زمان ممکن تعداد فالوور های بیشتری جذب کنید.
توصیه ما به شما این است به جای اینکه بسیار هزینه کنید تا فالوور های شما افزایش یابد می‌توانید چند دقیقه ای وقت خود را صرف خواندن این مطلب کنید و با امتحان کردن این روش‌ها، معجزه ‌ی راهکار های ساده اما ارزشمند را تجربه کنید.
 بیو گرافی پیج شما یکی از تاثیرگذار ترین قسمت های پیج شماست؛ سعی کنید بیو اینستاگرام خود را بهینه کنید، این کار باعث جذب مخاطبین و کنجکاو کردن آن ها نسبت به داستان پیج شما می شود.
بیوگرافی پیج از اهمیت بالایی برخوردار است، سعی کنید در بیوگرافی پیج خود از هشتگ و کلمه کلیدی استفاده کنید چون زمانی که مخاطب به پیج شما مراجعه می کند زمان کمی دارید تا بتوانید او را  تبدیل به یک فالوور کنید. سعی کنید بیو شما نشان دهنده ارزشی باشد که به مخاطب خود ارائه می‌کنید.
بیوگرافی
یکی از اشتباهات رایج پیج‌ ها، انتشار پست بدون توجه به برنامه زمانی مشخص و مناسب  برای انتشار پست است.قطعا انتشار پست به این شکل بازخورد خوبی برای شما نخواهد داشت. اینستاگرام بهترین ابزار یعنی این سایت را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن برای برنامه ریزی خود استفاده کنید. شما می توانید با بررسی اینسایت اینستاگرام خود زمان فعالیت و آنلاین بودن فالوورهای خود را شناسایی کنید و برای زمان انتشار پست ها از آن ایده بگیرید. انتشار پست و استوری در بیشترین زمان فعالیت فالوورها، علاوه بر افزایش فالوور به شما نرخ تعامل بالا می دهد.
همچنین بهتراست به رقبا و زمان انتشار پست توسط آن ها نیز دقت کنید، شما مخاطبان آن می‌توانند فالوورهای آینده شما باشند.
همانطور که می دانید تداوم داشتن در هر کاری موجب موفقیت آن کار می شود برای اینکه شما بتوانید تعداد فالوور های خود را افزایش دهید بهتر است به صورت پیوسته در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، سعی کنید هر روز برای مخاطبین خود استوری های جذاب تهیه کنید، این عمر حتی سبب اطمینان بیشتر آن ها می‌شود.
استوری گذاشتن به طور دائم می تواند تاثیرات خود را به همان اندازه بگذارد اما از گذاشتن پست هم غافل نباشید، تولید و انتشار پست های مفید باعث میشود تا مخاطبان شما اهمیت بیشتری به پیج شما بدهند که نتیجه این کار هم افزایش فالوور های اینستاگرامی شما میشود.
یکی از عوامل مهم در افزایش فالوور اینستاگرام الگوریتم های این برنامه است برای اینکه شما بتوانید تعداد فالوور های خود را افزایش دهید، باید از الگوریتم های این برنامه استفاده کنید.
به عنوان مثال زمانی که شما از بروز رسانی های الگوریتم اینستاگرام باخبر شوید و بدانید که چه محتوا هایی از نظر اینستاگرام با ارزش است؛ میتوانید نحوه فعالیت خود را به گونه ای انجام دهید که الگوریتم اینستاگرام اهمیت بیشتری به محتوای پیج شما بدهد.
به طور مثال اگر الگوریتم‌های جدید اینستاگرام باعث دیده شدن بیشتر محتوای ریلز ها می‌‌شود، سعی کنید حتما از ریلز استفاده کنید. در نظر داشته باشید که الگوریتم اینستاگرام در حال پیشرفت کردن است و برای اینکه بتوانید پیج خود را از نظر اینستاگرام با ارزش نشان دهید باید با توجه به اپدیت الگوریتم اینستاگرام فعالیت کنید.
امروزه بیشتر مخاطبان به محتوایی اهمیت می دهند که خلاقیت و جذابیت بسیار زیادی داشته باشد زمانی که مخاطب از محتوای شما لذت ببرد مطمئنا آن را لایک میکند یا کامنت می گذارد.
اینستاگرام هم به پست هایی اهمیت می دهد که مخاطبان از آن لذت ببرند. اگر محتوای شما خلاقیت کافی نداشته باشد نه تنها تعداد فالوور شما افزایش پیدا نمی کند بلکه اینستاگرام هم به آن اهمیت نمی دهد.
سعی کنید در کنار پست های اسلایدی خود از قابلیت Reels استفاده کنید.
برندینگ
داشتن برند مطرح و پرطرفدار میتواند تاثیر زیادی در افزایش فالوور اینستاگرام شما داشته باشد. داشتن برند بسیار خوب علاوه بر افزایش فالوور میتواند بازخورد پست و نرخ تعامل شما را بیشتر کند.
چون زمانی که شما برند مطرح داشته باشید، تولید محتوا منحصر به فرد داشته باشید، مخاطبان با دیدن این محتوا برند شما را به یاد می آورند و امضا برند شما می شود. دیگر نیازی نیست صرف نام شما را بشناسند.
 در پست های اینستاگرام صرف عکس و ویدئو نیستند که مورد استقبال قرار می گیرند بلکه کپشن  هم اهمیت زیادی در این جذابیت دارد. هرچند شما پست های متعدد به صورت تصویر ارسال کنید اما توضیحی برای آن نداشته باشید، ارتباط شما با فالوورها برقرار نمیشود. برای این ارتباط باید در پست های خود از کپشن متنی استفاده کنید، به این شکل تاثیری خوبی بر فالوورها و مخاطبین خود می گذارید.
حواستان به کپشن پست های خود باشد، چرا که کپشن مانند یک شمشیر دولبه عمل می‌کند! کپشن پست نباید خیلی کوتاه یا خیلی طولانی باشد سعی کنید در بهینه ترین حالت مفهوم پست خود را به مخاطب برساند. اگر بتوانید کپشن بسیار خوبی بنویسید مطمئنا علاوه بر افزایش فالوور تعداد کامنت های پست شما هم افزایش می یابد.
امروزه نقش هشتگ ها برای افزایش فالوور اینستاگرام مشخص شده است. چون هشتگ ها می توانند به خوبی بازدهی پست شما را افزایش دهند. استفاده از هشتگ اختصاصی به مخاطبین شما کمک می کند تا بتوانند راحت تر به پست شما دسترسی پیدا کنند.
هشتگ برای پست ابزاری موثری است، چون زمانی که پست های شما هشتگ های متفاوتی داشته باشد می تواند مخاطب بیشتری را به سمت خود جذب کند، پس سعی کنید از هشتگ اختصاصی و عمومی در پست خود استفاده کنید. در ضمن با شناخت مخاطب خود و علاقه مندی ‌های آن می‌توانید از هشتگ‌های مورد نظر او استفاده کنید و خود را در معرض دید او قرار دهید!
افزایش فالوور اقتصادی
افزایش فالوور اینستاگرام با نرخ تعامل رابطه مستقیم دارد. یعنی اگر پیج شما فالوور بسیار زیادی داشته باشد، می تواند نرخ تعامل پیج تان را افزایش دهد. یکی از مزیت های خوب، بالا بودن نرخ تعامل این است که اینستاگرام پست های شما را در اکسپلورر قرار می دهد.
در نظر داشته باشید اگر نرخ تعامل پیج شما بالا باشد، باعث افزایش فالوور هم میشود برای اینکه شما بتوانید نرخ تعامل پیج خود را افزایش دهید باید کامنت، ویو و لایک پست های خود را بهینه سازی کنید.
یکی از روش‌های ساده و راحت برای شروع و گذر کردن از مراحل ابتدایی و سخت رشد، خرید فالوور است. شاید فکر کنید که این کار مناسب شما نیست، اما اگر در ابتدای راه هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از این روش استفاده کنید. چرا که برای جذب مخاطبین واقعی احتیاج به معتبر نشان دادن خود دارید، تا بتوانید مخاطب را قانع کنید تا با شما تعامل کند!
اینفلوئنسر ها بیشترین تاثیر را روی ذهن مخاطبان اینستاگرام می گذارند. اینفلوئنسر ها به خاطر تعامل زیاد با مخاطبینشان، تاثیر به سزایی در رشد بقیه می‌گذارند.  زمانی که شما با این افراد همکاری کنید یا از تبلیغات اینفلوئنسری استفاده کنید مطمئنا تعداد فالوور های شما هم افزایش پیدا می کند و حتی تعامل فالوورها نیز با شما افزایش می‌یابد.
سعی کنید با هر اینفلوئنسری همکاری نکنید چون امکان دارد هیچ تاثیری در افزایش فالوور های شما نداشته باشد با اینفلوئنسر هایی همکاری کنید که در حوزه فعالیت شما باشد. مخاطبانی که اینفلوئنسر ها را دنبال می کنند به محتوای آن اینفلوئنسر نیاز دارند.
 پس اگر شما با اینفلوئنسر های حوزه فعالیت کسب و کار خود همکاری کنید مخاطبانی به پیج شما مراجعه می کنند که به محتوا یا محصولات و خدمات شما نیاز داشته باشند.
هر یک از شما مطمئنا به غیر از اینستاگرام در دیگر شبکه های اجتماعی فعالیت می کنید. شاید هر کدام از صفحات شخصی شما در این شبکه ها مخاطبان بسیار زیادی دارد، پس سعی کنید از مخاطبان برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید. این کار باعث میشود شما برای پیج اینستاگرام خود تبلیغ رایگان انجام دهید که موجب افزایش فالوور های پیج شما میشود.
در نظر داشته باشید که هرچه افراد بیشتری جذب کنید علاوه بر افزایش فالوور باعث افزایش فروش محصولات شما میشود.
قطعا شما در بازه های زمانی مختلف در اینستاگرام فعالیت می کنید. این فعالیت می تواند برای سرگرمی یا کسب و کار باشد که به همان نسبت می توانید نتایج مثبت یا منفی دریافت کرده باشید.
زمانی شما از insight اینستاگرام استفاده کنید به این نتیجه می رسید که چرا تعداد فالوور های شما کاهش یافته است یا چه کار هایی انجام داده اید که باعث افزایش فالوور شما شده است. این کار باعث بهبود بهتر روند فعالیت شما در اینستاگرام می شود که نتیجه ی مطلوبی در بر خواهید گرفت.
هرچه نام کاربری شما قابل فهم تر و ساده تر باشد، مخاطب راحت تر با آن ارتباط میگیرد، از انتخاب نام هایی که تلفظ آن‌ها سخت است یا مخاطبین نمی توانند آنها را بخوانند پرهیز کنید!
برای اینکه پیج شما بتواند نتیجه خوبی بگیرد نیاز به سئو قوی دارد، که در سرچ اینستاگرام بیشتر دیده شود. یکی از کارهایی که سئو پیج اینستاگرامی شما را قوی تر میکند بهینه سازی عکس پروفایل و نام پیج تجاری شما است.
برای اینکه بتوانید بهترین نام را برای پیج تجاری خود انتخاب کنید، می توانید حوزه فعالیت خود را در اینستاگرام سرچ کنید. نام پیج تجاری که به شما نمایش می دهد کلماتی است که رشد زیادی داشتند، می توانید به راحتی از آنها ایده بگیرید و بهترین نام را از بین آنها برای پیج تجاری خود انتخاب کنید.
تولید محتوا در افزایش فالوور اینستاگرام موثر است به شرطی که تولید محتوای شما جذاب و حرفه ای باشد تا بتواند نظر مخاطب را به خود جلب کند. زمانی که شما فرد متخصصی در زمینه تولید محتوا استخدام کنید، با تمام خلاقیت و تجربه هایی که دارد سعی میکند محتوای شما بسیار جذاب و حرفه ای شود. این کار باعث میشود، محتوای شما بیشترین بازدهی را داشته باشد.
همچنین می توانید اینستاگرام را قانع کنید تا محتوا های شما را در اکسپلورر قرار دهد که باعث افزایش فالوور پیج شما میشود. شاید با خود بگویید این کار اقتصادی نیست، اما اشتباه نکنید، استخدام یا هزینه روی تولید محتوای حرفه ای و متنوع از تبلیغ های گران و گاهی بی اثر جلوگیری می کند و در طولانی مدت ارزش بیشتری به پیج شما می افزاید.
اینستاگرام بر پایه محتوای تصویری فعالیت میکند و فعالیت شما هم در پیج شما باید در همین پایه و اساس باشد تا بتوانید پیشرفت زیادی داشته باشید، داشتن محتوای اختصاصی و باکیفیت باعث افزایش فالوور های شما می شود.
بعد از خلاقیت و جذابیت محتوا کیفیت محتوا هم در افزایش فالوور اینستاگرام تاثیر می گذارد پس اگر می خواهید با انفالوو شدن کاربران خود روبرو نشوید، سعی کنید محتوای تصویری خود را با کیفیت تهیه کنید.
امروزه یکی از دلایلی که بیشتر پیج ها تجاری نمی توانند تعداد فالوور خود را افزایش دهند این است که ادمین آنها زمانی زیادی برای پیج اینستاگرام نمی گذارد. اگر شما وقت کافی برای فعالیت بسیار زیاد در اینستاگرام ندارید، یک ادمین فعال و خوش برخورد برای پیج اینستاگرامی خود استخدام کنید.
زمانی که شما برای پیج خود ادمین استخدام کنید نه تنها فعالیت شما در اینستاگرام بیشتر میشود بلکه به شما کمک میکند تا بتوانید به خوبی به بخش های دیگر کسب و کار خود تمرکز کنید. یکی از مزیت های ادمین افزایش تعامل با مخاطبان است که نرخ تعامل شما را افزایش می دهد. و همچنین مخاطبین در صورت رضایت از برخورد پیج شما، خودجوش شما را به اطرافیانشان معرفی خواهند کرد.
زمانی که شما پستی را منتشر می کنید، افراد برای شما کامنت میگذارند ولی میدانید که تعداد کامنت بسیار کمتر از تعداد لایک های پست شما است.
اما اگر شما در زیر محتوای خود شروع به پاسخ دهی به سوالات و مشکلات مخاطبینتان کنید. مطمئنا تعداد کامنت های شما افزایش پیدا میکند و اگر کامنت شما بسیار جذاب باشد امکان دارد مخاطبان شما، آن را به دوستان خود ارسال کنند که این کار باعث افزایش تعداد فالوور های اینستاگرام میشود. در هرحال سعی کنید تمامی کامنت هارا ریپلای کنید، اینگونه تعداد کامنت های شما دو برابر خواهد شد.
این ترفند یکی از موثر ترین و بهترین روش برای افزایش فالوور اینستاگرام است زمانی که شما مخاطبان خود را برای فعالیت بیشتر تشویق می کنید باعث میشود که مخاطبان شما هر روز فعالیت خود را در پیج اینستاگرام شما بیشتر کنند به عنوان مثال از مخاطبان خود بخواهید که دوستانشان را در زیر پست شما تگ کنند یا پست را به دوستان خود ارسال کنند.
این کار باعث افزایش بسیار زیاد فالوور های شما می شود و هم میتوانید برای این کار جوایزی را در نظر بگیرید.
تا حالا شنیده بودید که درج ایموجی یا استیکر در پست و استوری از نظر اینستاگرام خیلی با ارزش است؟ زمانی که شما از قابلیت های اینستاگرام در محتوای اینستاگرامی خود استفاده میکنید باعث میشود تا محتوای شما با ارزش و معتبر شود همچنین میدانید که هر چه پست شما شخصیت و هویت بالاتری داشته باشد زودتر در اکسپلور اینستاگرام اضافه میشود.
ما توصیه میکنیم که حتما از ایموجی استفاده کنید چون هر چه زودتر پست شما در اکسپلور قرار گیرد بازدهی بهتری خواهید داشت.
اگر شما در پست های چند ماه گذشته خود از هشتگ استفاده کرده اید سعی کنید هر ماه آن هشتگ ها را بروزرسانی کنید یعنی پربازدیدترین هشتگ ها را جایگزین آن هشتگ های قدیمی کنید تا هر روز پست های قدیمی شما برای مخاطبان نمایش داده شود.
هم چنین با مرتب کردن هایلایت ها و اضافه کردن محتوا به هایلایت های قدیمی می توانید آن هرا زنده کنید.
ترند چیست و چه کاربردی در افزایش فالوور اینستاگرام دارد؟ ترند ها به محتوا ها و موضوعات پرطرفدار در اینستاگرام گفته میشود که در پیج های مختلفی نشر داده شده است اگر شما بتوانید روز به روز از ترند های اینستاگرام مطلع شوید و از هر کدام از آنها استفاده کنید مطمئنا فالوور های شما افزایش پیدا میکند.
یکی از ترند های بسیار پر طرفدار که هنوزم بعضی از پیج ها از آن استفاده میکنند اضافه کردن موسیقی به ویدیو ها است. یا ایجاد و برگزاری چالش و وایرال شدن آن بین مخاطبین
برای اینکه شما بتوانید نظر بیشتر مخاطبان پیج خود را جلب کنید باید محتوای مورد علاقه آن ها را به اشتراک بگذارید تا بتوانید بازدهی پیج خود را بالا ببرید.  در نظر داشته باشید اگر پیج خود را تازه راه اندازی کرده اید ما به شما توصیه میکنیم حتما محتوای مورد علاقه مخاطبین اینستاگرام را به اشتراک بگذارید.
هرچه محتوا بتواند نظر مخاطب را جلب کند مطمئنا تعداد لایک و کامنت آن هم افزایش پیدا میکند.
امروزه تبلیغات برای افزایش فالوور بسیار زیاد شده است به قدری که هر پیجی به دنبال افزایش فالوور است از تبلیغات استفاده میکند؛ تبلیغات شما زمانی به افزایش فالوور شما کمک میکند که بتواند حوزه فعالیت شما را به خوبی به مردم معرفی کند. سعی کنید از بهترین تبلیغات برای پیج خود استفاده کنید چون تبلیغات میتواند کمک بسیار زیادی در افزایش تعداد فالوور های شما بکند.
برگزاری مسابقات در اینستاگرام هم یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام است زمانی که شما مسابقاتی را در پیج خود برگزار می کنید و جوایزی در آن در نظر میگیرید مخاطبان شما سعی میکنند که حتما به مسابقه شما برنده شوند.
شما باید شرایط مسابقه یا خود مسابقه را به گونه ای تنظیم کنید که مخاطبان مجبور شوند برای برنده شدن پست های شما را به دوستان خود ارسال کنند این کار نه تنها نرخ تعامل پیجتان افزایش پیدا میکند بلکه باعث افزایش فالوور اینستاگرام میشود.
امروزه قابلیت استوری تعاملی رشد زیادی در اینستاگرام داشته است در این روش شما از فالوورهای خود میخواهید که با شما تعامل داشته باشند. و شما را به دایره دوستانشان معرفی کنند.
برگذار کردن لایو هم یکی از تضمینی ترین روش برای افزایش فالوور است زمانی که شما با پیج های معروف لایو برگزار می کنید نه تنها می توانید مخاطبان آن را به سمت خود جذب کنید بلکه میتوانید با یک لایو چند ساعته تعداد فالوور های خود را افزایش دهید.
مخاطبین شما همواره نسبت به زندگی شخصی یا کاری شما کنجکاوند. شما می توانید با یک لایو و ویدیوی زنده؛ خود را بهتر به مخاطبانتان معرفی کنید و با آن ها به طور مستقیم گفت وگو کنید.
شناخت کامل از هرچیزی میتواند به بهبود روند فعالیت شما کمک کند شناخت علایق فالوورها در طول زمان بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است چون امکان این را دارد که علاقه مخاطبین شما به محتوای شما کم بشود. شما باید هر روز سعی کنید تا از علایق مخاطبین خود مطلع شوید این کار باعث میشود تا شما محتوای مورد علاقه مخاطبین خود را به اشتراک بگذارید.
در حال حاضر تمام هدف بیشتر پیج های تجاری این است که بتوانند فالوور هایی را جذب کنند که محتوای پیجشان مورد نیاز آن ها باشد. شما با معرفی فالوورهای فعال و علاقه مند به حوزه خود، باعث می شوید شناخته تر شوید، این کار ممکن است به شما کمک کند تا در صورت محبوبیت کافی، مخاطبینتان برایتان فن پیج بزنند.
و سعی کنید بجای اینکه بیشترین تمرکز خود را روی فالوور های ایرانی بگذارید بتوانید فالوور خارجی هم جذب کنید این کار باعث میشود تا فالوور های شما افزایش یابد.
دریافت تیک آبی از اینستاگرام تاثیر بسیار زیادی در افزایش تعداد فالوور های شما دارد اگر پیج معروفی داشته باشید و در نظر فالوور هایتان محبوب باشید، به طوری که برای شما فن پیج ایجاد کنند، می توانید در جهت گرفتن تیک آبی اقدام کنید.
شما با وجود این فن پیج ها میتوانید تعداد فالوور های خود را به خوبی افزایش دهید ولی اگر تیک آبی را از اینستاگرام دریافت کنید به طور رسمی در اینستاگرام شناخته می شوید و هر کاربری که پیج شما را سرچ میکند اینستاگرام پیج اصلی شما را به مخاطبین اینستاگرام نمایش میدهد.
استیکر های تخصصی در تبلیغات و محتوای های دیگر باعث میشود که شما بتوانید بهتر مخاطب را جذب کنید و همچنین استیکر های تخصصی باعث افزایش اعتبار پیج شما هم میشود.
تگر کردن سلبریتی‌ها، بلاگرها و اینفلوئنسرهای پرمخاطب می تواند باعث دیده شدن هرچه بیشتر شما شود. هر مخاطبی که پیج این افراد را در اینستاگرام سرچ کند با محتوای شما روبرو میشود. این کار باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما از راه غیر مستقیم میشود.
شما باید در این روش با استفاده از قابلیت اینسایت اینستاگرام محتوا هایی را بررسی کنید که با اشتراک گذاری بیشتری روبرو شده است سپس آن‌ها را دسته بندی کنید تا در صورت لزوم از هر کدام از آن‌ها استفاده کنید.
سعی کنید جلسات کسب و کار خود را از طریق لایو اینستاگرام برگزار کنید و همچنین مدیریت لایو اینستاگرام را شما در دست بگیرید تا بتوانید مخاطبین بقیه همکاران خود را به سمت خود جذب کنید.
در این لایوها نسبت به مزیت های رقابتی خود با دیگر برند ها صحبت کنید و  ارزش آفرینی ها و نوآوری های خود را برای مخاطب شرح دهید.
اگر تا اینجا با ما همراه بودید گفتیم که اگر شما بتوانید از هر طریقی پست های خود را در اکسپلورر قرار دهید باعث میشود تا فالوور های شما افزایش یابد.  در حال حاضر میلیون ها نفر اکسپلور اینستاگرام را چک میکنند و زمانی که با محتوای شما روبرو شوند مطمئنا آن دنبال خواهند کرد.
برای رسیدن به اکسپلور باید بازدید و تعامل با محتوای شما زیاد باشد، برای این کار در ابتدا می‌توانید از راه‌های میان بر و سریع استفاده کنید تا در نهایت فالوور واقعی خود را جذب کنید.
خرید فالوور یکی از سریع ترین روش ها برای افزایش فالوور اینستاگرام است این روش مناسب زمانی است که در ابتدای شروع کسب و کار خود قرار دارید و با یک هزینه اندک و اقتصادی می‌توانید با خرید فالوور، لایک و کامنت متناسب با هم، پیج خود را معتبر نشان دهید، به طوری که زمانی مخاطبی برای بار اول وارد پیج شما می‌شود با دیدن تعداد فالوورها و لایک و کامنت‌های شما رغبت بیشتری برای فالو کردن شما می‌کند.
در وب سایت های Upleap و buzzoid و مای ممبر برای خرید فالوور اینستاگرام می توانید اقدام کنید. که توصیه ما به شما خرید فالوور ایرانی از مای ممبر mymember.shop است چرا که با پرداخت ریالی و با قیمت ارزان می توانید فالوور پیچ اینستاگرامتان را افزایش دهید.
شاید در گذشته به اندازه الان، خرید فالوور اینستاگرام اهمیت نداشت؛ ولی از زمانی که کاربران اینستاگرام افزایش پیدا کردند، خرید فالوور هم در این برنامه از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. خرید فالوور اینستاگرام به شما کمک می کند تا بتوانید با سرعت هر چه بیشتر در این شبکه اجتماعی پیشرفت کبرشنید. خرید فالوور اینستاگرام فوری می تواند برای شما فروش بیشتر و از آن مهم‌تر افزایش اعتبار بالاتری ایجاد کند.
بیشتر مخاطبان اینستاگرام پیج هایی را دنبال میکنند که حوزه فعالیت آن‌ها آموزشی است. زمانی که شما دوره های آموزشی را آماده میکنید مطمئنا می‌توانید فالوور بسیار زیادی را جذب کنید.
در کلام آخر باید به شما بگویم که تشکر و قدردانی از مخاطب و فالوور باعث افزایش محبوبیت شما می شود، و باید بدانید موفقیت و رشد درآمد شما به حضور فالوور و رضایت او بستگی دارد. پس همواره از فالوور هایتان با محتوای اصولی قدردانی کنید.
سعی کردیم در این مقاله شما را با روش های ساده اما موثر افزایش فالوور اینستاگرام آشنا کنیم. و لازم است در نهایت به شما بگوییم که افزایش فالوور اینستاگرام در صورتی برای شما رخ می‌دهد که صبور باشید و به صورت پیوسته و مداوم آن را انجام دهید.
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

6,100 پاسخ به “افزایش فالوور اینستاگرام با 37 روش اقتصادی و آسان!”

 1. WilliamPiz گفت:

  dark web links bitcoin dark web https://onion-dark-market.com/ – deep web markets

 2. RichardVon گفت:

  dark web link deep web drug store https://trustdarknetmarkets.com/ – deep web drug markets

 3. Ronaldlok گفت:

  tor markets links dark markets https://darknetmarketsonion.com/ – tor dark web

 4. Michaelbal گفت:

  darknet drug store dark web market https://mydarkmarket.com/ – dark web links

 5. CharlesDak گفت:

  darknet marketplace dark web drug marketplace https://darkmarketsteam.com/ – tor markets

 6. Brandonwrato گفت:

  tor markets tor darknet https://kingdomarketdarknet.com/ – dark markets 2022

 7. Davidinide گفت:

  darkmarkets darknet drug market https://darknetalliance.com/ – dark web market links

 8. SamuelVep گفت:

  tor markets dark market link https://indarknetmarket.com/ – tor darknet

 9. Michaeltromy گفت:

  dark web market links dark market https://hheinekenexpress.com/ – dark web drug marketplace

 10. AmyJit گفت:

  pharmacy canadian superstore

 11. TedJit گفت:

  finasteride 5 mg tablet cost

 12. AnnaJit گفت:

  fluoxetine 40 mg daily

 13. DenJit گفت:

  canadian neighbor pharmacy

 14. BooJit گفت:

  finasteride 1 mg coupon

 15. HillCence گفت:

  bitcoin dark web tor market links

 16. ZakJit گفت:

  chloroquine 100 mg

 17. AmyJit گفت:

  online pharmacy augmentin

 18. AshJit گفت:

  clindamycin price in india

 19. JoeJit گفت:

  modafinil pill buy

 20. ZakJit گفت:

  buy online prozac

 21. HillCence گفت:

  darkmarkets dark web link

 22. KimJit گفت:

  propecia prescription price

 23. KiaJit گفت:

  best australian online pharmacy

 24. EyeJit گفت:

  where can i get zoloft

 25. AlanJit گفت:

  buy online pharmacy uk

 26. HillCence گفت:

  tor darknet tor markets links

 27. KiaJit گفت:

  cheapest pharmacy for prescriptions without insurance

 28. KiaJit گفت:

  accutane generic price

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6,100 comments